O nas

Nasza szkoła jazdy OSK ULKA mieści się w samym centrum Biłgoraja. Swoją siedzibę mamy na ul.Kopernika 3. Z całą pewnością nie będą mieli Państwo problemów z trafieniem do nas.

Dla wielu młodych jak i starszych osób ogromnym marzeniem jest zasiąść za kierownicą wymarzonego auta lub motocykla i nie korzystać już z komunikacji publicznej. Jeśli masz już wymagany wiek do ubiegania się o odpowiednie uprawniania, zgłoś się do nas! Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców ULKA zapewnia miłą atmosferę oraz kompleksowe przygotowanie do egzaminów w WORD.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w profesjonalnie wyposażonej sali wykładowej, natomiast baza pojazdów zapewnia szkolenia praktyczne na najwyższym poziomie. Dysponujemy przestronnym placem manewrowym, który zapewnia komfort jazdy.

Nauka jazdy przebiega pod okiem instruktorów, którzy mają na swoim koncie długoletnią praktykę i doświadczenie zawodowe w szkoleniu. Naszym celem jest najlepsze przygotowanie Państwa do egzaminu państwowego, aby wynik był pozytywny, a Państwa satysfakcja i wiedza na najwyższym poziomie.

Zależy nam aby każdy nasz kursant wypracował w sobie nawyki dobrego kierowcy takie jak: bezpieczna jazda, ECO driving, tolerancja oraz życzliwość dla innych uczestników ruchu drogowego. Dokładamy wszelkich starań aby każdy z naszych kursantów był zadowolony z wyboru naszego ośrodka. Jesteśmy bardzo elastyczni i staramy się dopasować do państwa grafiku (również jeżeli chodzi o jazdy dodatkowe).

Oferujemy również szkolenia dodatkowe i uzupełniające dla osób posiadających prawo jazdy oraz chcących się doszkolić przed egzaminem.Serdecznie zapraszamy!

Dlaczego my

Nr 1 w miescie

Jestemy najlepsi w mieście, jak nie wierzysz zapytaj znajomych lub przeczytaj opinie o naszej szkole. Uczymy bezstersowo i na najwyższym poziomie.

Samochody egzaminacyjne

Komfortowy samochód którym jeździsz na kursie to ten sam w którym zdajesz egzamin państwowy. Samochody posiadją rejestratory.

Profesjonalna kadra

Zatrudniamy najlepszych profesjonalistów w branży. Nieustannie się doszkalamy oraz werfikujemy nasze umiejętności.

Bezstresowo

Nasi instruktorzy prowadzą jazdy bez krzyku i nerwów. Są spokojni i opanowani, a ich głównym celem jest dobrze nauczyć jeździć kursanta.

Zaufane opinie